Tiketa Eurobasket 2011 #fail

Kadangi žinojau, kad Tiketos registracijos patvirtinimui reikia siųsti žinutę lietuvišku trumpuoju numeriu, tai nusprendžiau patikrinti kas bus jeigu a) naudosiuos angliška interneto svetaine, b) registruosiuos su airišku telefono numeriu. Tai dabar, mieli draugai, jūs man paaiškinkit, kokiu formatu man įvesti savo gimimo datą? Ir kaip man užsiregistruoti, jeigu gyvenu Dubline?

3 Responses to “Tiketa Eurobasket 2011 #fail”

Komentarų RSS

Na d4l datos tai manau vesti kaip įprasta ant Marijos žemės – diena, mėnuo, metai. Dėl Dublino, tai matomai jie dirba tik su išvardintomis valstybėmis.

Na matai, ant Marijos žemės nėra įprasta naudoti “/” kaip skiriamąjį simbolį, be to kitoje formoje (toj pačioj Tiketoj) radau datą įvestą kaip “0101.00.01″, tačiau svarbiausias dalykas – Lietuvoje žmonės dažniausiai naudoja amerikietiškus regional settingus anglų kalbai (en-US), todėl aš nebūčiau nustebęs jei būtų “MM/DD/YYYY”.

Beje, iš kur tūlam užsieniečiui (čia JIEMS skirta svetainės versija naudojausi) žinoti kokį datos formatą naudoja Marijos žemė? Ir kai ta svetaine naudosis tas vienas amerikietis, kuris nori atvykti, ir tas kitas vienas anglas, kuris nori atvykti – jie abu ves skirtingu formatu. Ir vienas iš jų bus neteisus. Gerai, kad Tiketa.lt tiek daug klaidų, kad net klaidų pranešimų neberodo… Tiesiog neveikia.

O dėl Dublino tai absurdas. Argi Ispanijoje EČ fanų būtų mažiau negu Čekijoje? Toj pačioj Airijoj, vien iš lietuvių susidarytų daugiau fanų, negu Slovakijoj – jeigu tai verslo sprendimas – tai dar didesnis #fail.

Musu pasaulis yra nabutsoi vieta kuriame mes galime rasti visa tai ko tik trokshta musu shirdis. Mes patys kuriame ji, bei turime galia ji padaryti grazhesniu nei jis buvo duotas mums KUREJO. Bet gali atsitikti ir kitaip: mes galime shi pasauli padaryti labai nykia vieta mums bei musu vaikams gyventi, bei suniokoti ji savo mintimis.Mes gerai zhinome, kad zhmogaus mintis turi stulbinanchia galia kurti ir realizuoti, ir kad jei zhmogus pastoviai dumoja apie ivairias kataklizmas, bijo ju bei ruoshiasi joms, savo mintimis jis visada kuria bei augina tokia tikrove, t.y. pats ishshaukia sau visa tai ko taip stengiasi ishvengti Kviechiu jus visus, laisvos valios brolius bei seseris, kurti tik tai kas grazhu bei tik tai ka jus norite matyti!Mielas Jonai, prashau jusu tiesiog ishtrinti ta idomu e-mail ir nuraminti savo shirdi bei savo mintis, nes tik nuo jusu paties minties visada priklauso kokius ivykius jus turesite savo ateity Telaimina bei stiprina jus visus DIEVAS***Myliukas,Irmina

Leave a Reply